Nieuwsbrief
Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief!
Rascal & Co Kindermode
Eigenwijze kindermode van 2 t/m 14 jaar
Merken: Mc Grecor, Gaastra, Bellerose, Jottum, Lot & Binc,CKS, No-No, Geisha, Esprit/EDC, Vingino, Lee, Eager Beaver, Rags/RFG, Seven one seven,Outfittersnation, New Zealand Auckland
Rascal & Co ( de deugniet en zijn vriendjes), is inmiddels 16 jaar gevestigd in het oude dorp van Huizen.
Rascal & Co is een gezellige, servicegerichte moderne kinderwinkel met een uitgebreide collectie kleding voor jongens en meisjes. Onze medewerkers zijn uitermate klantvriendelijk, servicegericht maar bovenal kindvriendelijk.
Onze collectie kinderkleding is voor kinderen van 2 t/m 14 jaar en is altijd van uitstekende kwaliteit. Onze maten varieren van maat 92 t/m maat 188! De winkel biedt voor elke prijsklasse kleding aan.Voor wie van een klassieke uitstraling houd hebben we de collectie van Gaastra, Mc Grecor, Seven one seven, Bellerose,Jottum, Lot & Binc en INew Zealand Auckland, maar ook hippe,moderne kleding is bij ons te vinden. Denk hierbij aan de collectie van CKS, Eager Beaver,Rags/RFG, Geisha, Esprit/EDC. Voor de oudere jeugd hebben we het merk outfittersnation, die altijd de nieuwste mode in hun collectie hebben. De jeans lijn van Vingino en Lee maken de winkel helemaal compleet.
Kortom... een bezoekje aan onze winkel is de moeite waard.
Heeft u geen tijd om naar de winkel te komen, bezoekt u dan onze webwinkel! www.rascal-co.com
Rascal & Co kindermode
Lindenlaan 11
1271 AV Huizen
035-5268745
www.rascal-co.nl
Mijn Ondernemer
Selecteer hieronder de ondernemer van uw keuze:
Contactgegevens
Rascal & Co Kindermode
Lindenlaan 11
1217 AV Huizen
Tel: 035-5268745
Email: info@rascal-co.nl
Website: www.rascal-co.nl
Actueel
17|06|2010 Oranje koorts
24|11|2009 Sale
06|10|2009 Webwinkel is online
31|08|2009 wintercollectie